İNSAN KAYNAKLARI ve HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ

Yazdır PDF

Halkla İlişkiler Birimi;

Malatya Devlet Hastanesi’nde 2009 yılından beri  hizmet vermekteyiz. Halkla İlişkiler Birimi olarak amacımız; hastanemizden yataklı tedavi veya poliklinik hizmeti alan hasta ve yakınlarının hastanemizde geçirdikleri  sürede hiçbir sıkıntı ve sorun ile karşılaşmadan en iyi şekilde hizmet  alarak,  hastanemizden mutlu ve sağlıklı bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır.

Hastanemizde halkla ilişkilerde iletişimi sağlayabilmek için, bizlere sitemizdeki adresten mail aracılığıyla, idare katındaki birimimize şahsen gelerek ya da hastanemizin muhtelif yerlerinde bulunan dilek ve şikayet kutularına atılan hastanemiz hakındaki düşünceleri niz, sıkıntılarınız ve önerileriniz kayıt altına alınıp, öneri ve şikayet değerlendirme komisyonumuz tarafından  değerlendirilip, gerekli düzenlemeler  yapılmaktadır.

İnsan Kaynakları Birimi;

2009 yılından beri Malatya Devlet Hastanesi’ nde birimimiz faaliyet göstermektedir.

Sağlık kurumlarının en önemli kaynağı insandır. Hizmet alan da hizmet veren de insandır. Sağlık sektörü, iş ve sorumluluk yükü açısından zor ve stresli bir sektördür.

İnsan Kaynakları Birimi olarak amacımız;

-Tüm çalışanlarımızın performans ve verimliliğini yüksek tutacak sistemler oluşturmak,

-Çalışan memnuniyeti çalışmaları ile personel  yetkinliklerinin yükseltimesini sağlamak ve çalışma şartlarını en üst düzeye çıkarmaktır.

-“ Hastanemize gelen hasta ve yakınları misafirimizdir ” ilkesi çerçevesinde hizmet odaklı ve takım çalışmasına uygun bir zemin oluşturmak.

-Personel memnuniyetini arttırarak bunun hasta ve yakınlarına pozitif olarak yansıtacak sistemler oluşturmak.


Görüş ve Önerileriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz

  • Mesaj Yazmak İçin Tıklayın
  • Mail Adresimiz : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
  • Telefon : 422 326 15 69 - Dahili 1263